0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Коломойський заявив, що ПриватБанк насправді збитковий


Коломойський заявив, що ПриватБанк насправді збитковий

Колишній власник ПриватБанку, український олігарх Ігор Коломойський заявив, що ПриватБанк насправді збитковий, а отриманий банком прибуток забезпечують державні боргові облігації, якими банк докапіталізували після націоналізації.

Про це Коломойський заявив у інтерв’ю «Економічній правді».

«Як влили ОВДП (облігації внутрішньої державної позики — ред.), так нехай і заберуть назад. Ці цінні папери в банку на спецрахунку. ПриватБанк збитковий, і якби не відсотки за ОВДП, то він би “заробив” мінус $400 млн”, – повідомив Коломойський.

За його підрахунками, відсотки за державними цінними паперами складають близько 15-16 млрд грн ($559-596 млн) на рік, і цих відсотків вистачає не тільки для того, щоб перекрити збитковість банку, але і показати прибуток.

Також Коломойський заявив, що зараз ті, хто керують ПриватБанком, «завдають державі збитків», і в разі зміни керівництва банку чинний менеджмент «сяде у в’язницю на довгі роки».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування