0 800 307 555
0 800 307 555

ТАС24 Бізнес підвищив дохідність депозитів для малого та середнього бізнесу


Онлайн банк для підприємців ТАС24 Бізнес підвищив річну ставку по депозиту «Строкивий» до 17,5% і запропонував клієнтам нові вигідні умови розміщення коштів.

Відтепер клієнтам ТАС24 Бізнес доступні нові, більш вигідні умови розміщення тимчасово вільних коштів на депозиті «Строковий»:

1. річну ставку збільшено до 17,5%
2. мінімальний терімн розміщення зменшено з 31 до 7 днів
3. з’явилась опція отримання відсотків в кінці терміну дії депозиту, а також опція оформлення депозиту без можливості дострокового розірвання. Використання цих опцій дозволяє клієнтам отримати підвищену відсоткову ставку за вкладом і таким чином збільшити свій дохід.

«Ми розуміємо наскільки важливо для наших клієнтів, як юридичних осіб, так і ФОП, використовувати будь-яку можливість отримання додаткового доходу від бізнесу. Саме тому ми докладаємо всіх зусиль для покращення умов розміщення тимчасово вільних коштів – від підвищення депозитних ставок до скорочення мінімального терміну розміщення коштів», – коментує Олександр Ніколенко, керівник онлайн банку ТАС24 Бізнес, Заступник Голови Правління ТАСКОМБАНК.

Детальну інформацію про нові вигідні умови депозиту «Строковий» можно переглянути тут.

Розміщуйте депозити в ТАС24 Бізнес на нових вигідних умовах, щоб ваші кошти приносили додатковий дохід бізнесу кожну хвилину!

Ліцензія НБУ №84 від 25.10.2011 р.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Таскомбанк
Опитування
В Контексті Finance.ua