0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Польща передумала відмовлятися від Huawei


Польща передумала відмовлятися від Huawei

Уряд Польщі навряд чи повністю відмовиться від використання обладнання Huawei в мобільних мережах наступного покоління, бо це може спричинити зростання витрат для операторів мобільного зв’язку.

Про це повідомив Кароль Оконьскі, заступник міністра адміністрації та впровадження цифрових технологій, Відповідальний за питання кібербезпеки.

Нагадаємо, що в січні цього року польські чиновники повідомили, що уряд готовий виключити Huawei з числа постачальників обладнання для мереж 5G після арешту співробітника Huawei і колишнього польського співробітника служби безпеки за звинуваченням у шпигунстві.

Оконьскі повідомив, що Варшава розглядає питання про підвищення стандартів безпеки і встановлення обмежень для мереж п’ятого покоління, і рішення може бути ухвалено в найближчі тижні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування