День фінансів, 17 квітня: 6800 км доріг, 217 нових заводів, "маршрутки" від Uber


День фінансів, 17 квітня: 6800 км доріг, 217 нових заводів, "маршрутки" від Uber

Середа, 17 квітня: про дороги, заводи та інші досягнення:

6800 км нових доріг. В Україні з 2017 року побудовано таку кількість нових доріг. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман. “2017 рік став для нас проривним. Система дорожнього фонду буде генерувати для нас все більше якісних доріг. Ми побудували її таким чином, “щоб і на місцевих, і на державних дорогах відбувалася системна робота”, – додав прем’єр.

217 нових заводів за 5 років. Про це повідомив Президент України Петро Порошенко. “Ми вже побудували 217 нових заводів за ці 5 років… І економічне зростання повинно відображатися абсолютно чітким результатом – зростанням добробуту цих людей, – зазначив він.

Uber запускає «маршрутки» Uber Shuttle. Компанія Uber оголосила про запуск в травні нового сервісу Uber Shuttle. Це сервіс з бронювання місця в мікроавтобусі, який курсуватиме за обраними маршрутами. Сервіс буде працювати в межах Києва.

Найпопулярніша купюра. Станом на початок квітня 2019 року кількість готівки в обігу в Україні зменшилася на 6,2% або на 24,7 мільярда гривень. А найпопулярнішою купюрою залишається 200 гривень.

27% українців з банківськими рахунками. Дослідницька компанія InMind на замовлення Проекту USAID “Трансформація фінансового сектору” провела загальнонаціональне опитування про фінансову грамотність українців. 12% українців сказали, що зберігають гроші на банківському рахунку, а 27% мають такий рахунок.

Третина бюджету на оплату боргів. Третя частина бюджету України на 2019 рік буде спрямована на погашення державного боргу. Україна поступово виходить із зони ризику, каже Гройсман, борги стають посильними для економіки, незважаючи на значне боргове навантаження на бюджет в 2019 році

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua