0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Польща надала всім дітям право отримувати 500 злотих на місяць


Польща надала всім дітям право отримувати 500 злотих на місяць

З 1 липня цього року всі діти та молодь у Польщі до 18-ти років матимуть право отримувати 500 злотих (понад 100 євро) на місяць. Досі така допомога призначалася тільки на другу і кожну наступну дитину в сім’ї.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на “Польське радіо”.

Члени уряду кажуть, що цей крок спрямований на поліпшення загальної демографічної та економічної ситуації. За словами прем’єр-міністра Матеуша Моравецького, розширення програми “Сім’я 500+” – це відповідь на ризик ослаблення зростання ВВП.

“Це має служити поліпшенню демографії Польщі, щоб була молодь, яка пізніше буде працювати і на нашу пенсію, і на економічний розвиток всієї країни”, – сказав він.

Міністр сім’ї, праці та соціальної політики Ельжбета Рафальська додала, що програма “Сім’я 500+” вже впливає на демографію: “Показник дітонароджуваності – 1,45 – найвищий з 1997 року”.

Після змін бенефіціарами програми “Сім’я 500+” стане майже 7 млн дітей. Видатки з державного бюджету зростуть на 9,5 мільярда злотих.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування