В Україні ліквідували черговий банк


В Україні ліквідували черговий банк

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб завершив виплати гарантованих сум відшкодування коштів вкладникам ПАТ “Комерційний банк “Даніель”.

Про це повідомила прес-служба ФГВФО.

“12 квітня 2019 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ “Комерційний банк “Даніель” були представлені документи державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, — інформували у Фонді.

Як відомо, згідно із законом “Про систему гарантування вкладів фізичних осіб”, Фонд гарантування завершує виплату гарантованих сум відшкодування коштів за вкладами в день подання документів для внесення до Єдиного держреєстру запису про ліквідацію банку як юридичної особи.

Нагадаємо, ФГВФО 16 січня 2014 року ухвалив рішення про початок виведення банку “Даніель” з ринку і введення тимчасової адміністрації з 17 січня 2014 року.

Комерційний банк “Даніель” був заснований в 2003 році. За даними фінансової установи, за підсумками третього кварталу 2013 року ніхто з його акціонерів не володів часткою в статутному капіталі, що перевищує 10%: на 11 лютого 2013 року 11 акціонерів-фізичних осіб сукупно володіли 86,08% банку, а три акціонери (юридичні особи) — 13,92%.

Згідно з даними Нацбанку, на 1 жовтня 2013 року за розміром загальних активів банк “Даніель” посідав 102 місце серед 178 діючих в країні.

За даними ЗМІ, акціонером банку “Даніель” був син колишнього прем’єр-міністра Валерія Пустовойтенка В’ячеслав, якого пов’язують з Юрієм Колобовим.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua