0 800 307 555
0 800 307 555

Morgan Stanley чекає на посилення волатильності на ринках


Morgan Stanley чекає на посилення волатильності на ринках

Історично низька волатильність на світових ринках може незабаром завершитися через низьку ліквідність в поєднанні з великою безпечністю ринків.

Про це заявили в Morgan Stanley, передає Bloomberg.

Читайте також: Аналітики Morgan Stanley підрахували, якого курсу долара чекати в Україні до кінця року

Коливання цін на ринках валют, облігацій та інших класів активів знизилися на тлі “голубиного” розвороту центробанків світу, збільшення економічних стимулів у Китаї і ослаблення торгової напруженості.

Індекс волатильності Cboe з початку року впав більш ніж на 50% і закрився минулого тижня на мінімальній за шість місяців позначці.

Індекс MOVE, що складається Bank of America Corp. і відображає волатильність казначейських паперів США, повертається до свого рекордно низького рівня.

“Є ще два фактори, що свідчать не на користь правильності чи стійкості поточних рівнів волатильності”, – сказав стратег зі змішаних активів Ендрю Шитс.

“По-перше, ринкова ліквідність все ще невелика. Друге: я не впевнений, що у своєму знову набутому оптимізмі ринок дійшов до логічних висновків щодо напрямку, в якому рухаються ціни активів”, – сказав він.

Обсяг фінансового ринку за останнє десятиліття зростав швидше, ніж здатність банків абсорбувати ризики, і це може посилити можливий розпродаж, застерігає Шитс.

Безпечність учасників ринку, які пов’язують низьку волатильність з паузою ФРС, також є проблемою, і великі коливання цін можуть незабаром піднести сюрприз, сказав він.

“Якщо ФРС збереже “голубиний” настрій, а дані погіршаться, волатильність посилиться. Якщо дані стануть кращими, а центробанки фактично будуть говорити, що не збираються посилювати монетарну політику у світлі поліпшення показників, хіба це не стимулюватиме набагато більший апетит до ризику? І такий сценарій теж буде волатильним”, – сказав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua