0 800 307 555
0 800 307 555

Xiaomi випустила розумний замок зі сканером відбитка пальця


Xiaomi випустила розумний замок зі сканером відбитка пальця

Xiaomi випустила розумний замок зі сканером відбитка пальця. Велосипедний замок AreoX Smart fingerprint U-Lock має стійкий до злому корпус з нержавіючої сталі, виконаний в сучасному дизайні. Він захищений за стандартом IP65, йому не страшні ані дощ, ані пил.

Про це повідомляє сайт “ВелоKиїв” на своїй сторінці у Фейсбуці.

За словами розробників, дужка замка зможе витримати великий тиск і буде надійно опиратися ножівці в руках викрадача велосипедів.

Всередині замку встановлена батарея, одного заряду якої вистачає на рік експлуатації. Якщо вона розрядиться нижче 15%, то замок сам повідомить своєму господареві про це. В цьому випадку підзарядити його можна за допомогою кабелю USB-C.

За допомогою цього замку можна надійно заблокувати не тільки велосипед, а й скутер, і навіть машину. Відкривається він за допомогою сканування відбитка пальця. Замок планується поставляти на ринок в двох варіантах: з короткою дужкою (ціна – 29 доларів США) і довгою дужкою (ціна – 32 долари США. Поставки AreoX Smart fingerprint U-Lock в широкий продаж повинні початися 23 травня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua