0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

У Швейцарії готова до увімкнення перша комерційна мережа 5G в Європі


У Швейцарії готова до увімкнення перша комерційна мережа 5G в Європі

Qualcomm Technologies і телекомунікаційна компанія Swisscom, а також виробники абонентських пристроїв (OPPO, LG Electronics, Askey і WNC) оголосили про появу в Європі комерційної мережі 5G.

Постачальник обладнання – Ericsson, використовується частотний ресурс в діапазоні 3,5 ГГц, оператор Swisscom чекає на дозвіл регулятора на включення 5G.

Смартфони преміум-класу 5G від OPPO і LG, а також абонентські пристрої від Askey і Wistron NeWeb Corporation (WNC) використовують 5G рішення від компанії Qualcomm Technologies і оснащені процесором Qualcomm Snapdragon 855 з модемом X50 5G.

Оператор Swisscom почне продажі смартфонів Oppo Reno 5G (CHF 999) і LG V50 ThinQ 5G (CHF 1099) в травні, у липні з’явиться Samsung Galaxy S10 5G (CHF 1279), а в 3-му кварталі очікують 5G-смартфон Huawei Mate X (CHF 2499).

У своєму багаторічному русі до 5G компанія Qualcomm пройшла чималий шлях – від фундаментальних досліджень та інноваційних винаходів у сфері 5G до лідерства в розробці стандарту 3GPP 5G, перших прототипів 5G New Radio (NR) і тестів з використанням двох поколінь 5G модемів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування