0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Злітно-посадкову смугу Одеського аеропорту побудують до кінця року


Злітно-посадкову смугу Одеського аеропорту побудують до кінця року

Злітно-посадкова смуга (ВПП) міжнародного аеропорту “Одеса” протяжністю 2800 метрів буде побудована і оснащена відповідною технікою до кінця 2019 року.

Передбачений проектом комплект обладнання для ЗПС закуплено, і його почнуть встановлювати, щойно буде суха погода, заявила виконувачка обов’язків генерального директора комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Одеса» Ольга Макогонюк 15 квітня на нараді в Одеській міськраді, відповідаючи на депутатський запит.

“Компанія “Автомагістраль-Південь” відновила після зимового періоду спорудження злітно-посадкової смуги. Сподіваємося, що до кінця року, згідно з графіком, завершимо будівництво, включно з монтажем обладнання, яке вже закуплено”, – зазначила Макогонюк.

За її словами, обсяги капіталовкладень у проект становлять “орієнтовно 500-600 мільйонів гривень”.

Варто відзначити, що зараз будівельники вже проклали більш ніж половину ЗПС – півтори тисячі метрів із запланованих 2800 метрів. Наразі тривають бетонні та земляні роботи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування