0 800 307 555
0 800 307 555

Під контролем TKEY DMCC, проект Tkeycoin запустив IPEO


Під контролем TKEY DMCC, проект Tkeycoin запустив IPEO

Компанія Tkeycoin оголосила про запуск IPEO (Initial pre-exchange offer). У межах преміальної бонусної програми інвестори можуть отримати 2-20% додаткових активів понад суму платежу залежно від обсягу вкладень в активи перспективного блокчейн-проекту. Фінансові аналітики вважають, що IPEO Tkeycoin може стати однією з головних пропозицій 2019 року. За підсумками цього періоду оцінка компанії може скласти 105 млрд. USD. З 8 по 30 квітня буде реалізовано 10 млн. активів за ціною в 1 USD. Після завершення IPEO Tkeycoin здійснить офіційний лістинг на великих біржах.

Відзначається, що за рахунок гарної репутації та надійності активів Tkeycoin IPEO цілком може перевершити очікування зацікавлених осіб. Цьому сприяє і деяке затишшя на криптовалютних біржах. Авторитетні фахівці криптовалютного світу вважають, що ймовірність зростання ціни активів компанії у найближчій перспективі більш ніж в десять разів становить 75-80%.

У період з 15 квітня по 17 квітня 2019 року всім користувачам і учасникам IPEO буде доступне спеціалізоване програмне забезпечення для платформи Tkeycoin.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:TKEY DMCC
Опитування
В Контексті Finance.ua