0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Стало відомо, хто володіє всіма фінансовими активами Росії


Стало відомо, хто володіє всіма фінансовими активами Росії

Практично всі фінансові активи і заощадження в Росії сконцентровані в руках 3% найбільш забезпечених громадян цієї країни. Такого висновку дійшли аналітики вищої школи економіки, а також Інституту досліджень та експертизи Внєшекономбанку.

У доповіді наголошується, що в 2018 році на 3% найбагатших росіян припадало 89% всіх фінансових активів, 92% строкових вкладів і 89% готівкових заощаджень.

З 2013 по 2018 рік середні доходи найбагатшої частини населення знизилися, але частка фінансових активів в економіці, що їм належать, зростала. Якщо виходити з 20%-го розподілу, то в 2015 році 20% найбільш забезпечених росіян володіли 42% всіх фінансових активів, що на 2% більше, ніж у 2013 році. Частка готівкових заощаджень за два роки незначно знизилася — з 44% до 39%. Частка строкових банківських кредитів залишилася незмінною і склала 45%.

Крім того, за останні п’ять років реальні доходи бідного населення незначно зросли, фінансові активи залишилися на колишньому рівні, а заборгованість збільшилася.

За даними міжнародної консалтингової компанії Knight Frank, Росія посідає перше місце в світі за темпами зростання кількості «ультрахайнетів» — громадян, чий особистий статок перевищує $30 млн. За підсумками 2018 року кількість надбагатих людей в Росії збільшилася на 7%, досягнувши 1500 осіб. За прогнозами компанії, кількість надбагатих людей в Росії протягом найближчих п’яти років досягне 1860 осіб.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування