0 800 307 555
0 800 307 555

Поїхали! Українські компанії, здатні вийти на космічний ринок


Аналітики назвали українські компанії з п’яти галузей, які отримують найбільші доходи і мають шанси вийти на космічний ринок.

Про це йдеться в дослідженні YouControl.

Всесвітня Рада з питань космічних технологій раніше назвала п’ять галузей, представники яких уже в недалекій перспективі можуть починати підкорювати позаземні простори: транспорт, видобуток, енергетика, будівництво і готельний бізнес.

Аналітики YouControl констатують, що в Україні не так багато компаній, які за масштабами діяльності можуть конкурувати з колегами з США чи Європи навіть на Землі.

У трійку найбільших транспортних компаній України входять дві, що займаються залізничними перевезеннями (АТ “Українська залізниця”, ТОВ “Лемтранс”) і одна – авіа (ВАТ “Авіакомпанія “Міжнародні Авіалінії України”). І їх виручка за рік перевищує 100 млрд грн.

Дві з трьох ТОП-компаній, що працюють в енергетиці – державні (ДП “Енергоринок”, ДП “Енергоатом”). Серед приватних до лідерів змогло пробитися тільки АТ “ДТЕК”. Разом вони отримали понад 200 млрд грн виручки за 2017 рік.

У ТОП-3 найбільших видобувних підприємств потрапили пов’язані з газом, нафтою і вугіллям недержавні компанії (АТ “Укргазвидобування”, ВАТДТЕК Павлоградвугілля” і ВАТ “Укрнафта”). За 2017 вони згенерували виручку в сумі понад 150 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua