750
Гереги інвестували в свій агробізнес 6 мільярдів
— Фондовий ринок
Група компаній “Епіцентр К” інвестувала в аграрний напрямок 6 мільярдів гривень і планує інвестувати ще 2,5 мільярда гривень в елеваторне господарство.
Про це повідомила співвласниця компанії Галина Герега.
“Ми інвестували в аграрний напрямок 6 млрд грн, ще 2,5 млрд грн нам потрібно для завершення елеваторного проекту – там не тільки наші кошти, а й кредитні. У минулому році почали будівництво трьох елеваторів і реконструкцію шести. Тому зараз розраховувати ще на якісь великі інвестиції нереально”, – сказала вона.
За словами Гереги, компанія також має намір розвивати молочний напрямок.
“Тваринництво у нас є – 20 молочних ферм, але обсяги невеликі. В майбутньому плануємо розвивати галузь. Є питання переробки молока. Поки що ми не інвестували в тваринництво, але обговорюємо це”, – сказала вона.
Герега розповіла, що “Епіцентр” також відклав проект з переробки олійних у зв’язку з несприятливою ситуацією на ринку олійних.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Який вигляд матиме новий iPhone Air з подвійною задньою камерою
Apple заплатить Google $1 трильйон за штучний інтелект для Siri
Справу про таємниче зникнення 32 українських суден передали до суду (деталі)
Концерн Rheinmetall відкриває завод у Литві: найбільша оборонна інвестиція в історії країни — Bloomberg
Вихід Воррена Баффета з акцій на 6 мільярдів доларів: чому це його попередження
В «Укрзалізниці» повідомили, на які потяги планують підняти ціни на квитки
