0 800 307 555
0 800 307 555

ЄІБ направив 1,5 млрд євро на розвиток малого та середнього бізнесу в Україні


ЄІБ направив 1,5 млрд євро на розвиток малого та середнього бізнесу в Україні

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) розглядає Харківську область як одну з пріоритетних для співробітництва в Україні і веде переговори з владою Харкова про участь у проекті “Безпечне місто”.

Про це заявив керівник українського представництва ЄІБ Жан-Ерік де Загон.

“Щоб розвивати малий і середній бізнес, необхідно створити хороший клімат. Ми бачимо, що в Харківському регіоні дійсно є розвиток як в медичній сфері, так і в сфері транспорту, в сфері освіти, робиться багато для того, щоб інфраструктура і умови життя ставали кращими. Це робиться завдяки зусиллям місцевої влади і банку”, – сказав Ж.-Е. де Загон.

“Наш банк вже направив на розвиток малого та середнього підприємництва в Україні в цілому EUR 1,5 млрд і планує продовжувати діяльність з фінансування проектів для малого і середнього бізнесу”, – додав керівник представництва ЄІБ в Україні.

Відповідаючи на запитання журналістів, Ж.-Е. де Загон підтвердив, що ЄІБ веде переговори з владою Харкова про участь у проекті “Безпечне місто”.

“Ми перебуваємо на стадії переговорів. Конкретних домовленостей ще не досягли, але ми просуваємося дуже плідно цим шляхом… Вчора, зокрема, мені показували такий пілотний диспетчерський центр (центр управління дорожнім рухом міста – Ред.), який буде служити для того, щоб добре працювала мережа доріг, інфраструктура. Ми вже дали EUR 21 млн на це і далі будемо співпрацювати”, – сказав Ж.-Е. де Загон.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
В Контексті Finance.ua