0 800 307 555
0 800 307 555

"Юнекс Банк" стає ближчим до малого та середнього бізнесу та запускає окремий сайт для даної категорії клієнтів


На початку квітня АТ «Юнекс Банк» зробив ще один крок у створенні екосистеми, до якої входять сервісні рішення для підприємців, та запустив у роботу окремий сайт для клієнтів МСБ. Тут клієнти-підприємці можуть не лише ознайомитися з переліком фінансових продуктів, а й замовити їх он-лайн.
Продуктова лінійка сайту забезпечує основні потреби клієнтів МСБ:

 • Кредити для бізнесу
 • Поточний рахунок
 • Тендерна гарантія
 • Торговий еквайринг
 • Інтернет-еквайринг
  «Для «Юнекс Банк» сегмент МСБ – один з ключових напрямків розвитку бізнесу у 2019 році. Ми маємо багаторічний успішний досвід в роботі з корпоративними клієнтами та нарощуємо свої сили в роздрібному бізнесі. Об’єднавши нашу експертизу в цих категоріях, ми запустили цілий ряд продуктів та створили окремий інтернет-майданчик, де підприємці можуть ознайомитися з умовами надання послуг та замовити їх, не виходячи з офісу чи дому. З часом нашим клієнтам стануть доступними і інші сервісні рішення, що допоможуть оптимізувати бізнес-процеси та зробити введення власного бізнесу ще результативнішим» – прокоментувала Тетяна Кононова, радник Голови Правління АТ «Юнекс Банк» з розвитку малого та середнього бізнесу.
  Запрошуємо підприємців скористатися послугами «Юнекс Банк» та максимально оперативно отримати якісне обслуговування за оптимальними тарифами. Ознайомитися з умовами та стати клієнтом «Юнекс Банк» можна на сайті
 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Юнекс Банк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua