0 800 307 555
0 800 307 555

Підключайте картки Visa від Індустріалбанку до сервісів GooglePay і Garmin Pay


З 8 квітня 2019 року платіжні картки Visa від Індустріалбанку можуть бути прив’язані до сервісів GooglePay і GarminPay для настройки смартфонів і смартчасов для безконтактних платежів.

Розплачуватися за допомогою Google Pay можна в мільйонах магазинів по всьому світу. Сервіс доступний для пристроїв з OC Android або iOS, а також для комп’ютерів. Його можна використовувати в браузерах Chrome, Firefox і Safari. Крім цього GooglePay – це швидкий і безпечний спосіб оплати покупок на сайтах, в додатках і магазинах з використанням даних, збережених в акаунті Google. Вся платіжна інформація надійно захищена. Користувачі можуть додавати карти постійного клієнта, подарункові карти і карти лояльності. Для активації функції оплати товарів і послуг з використанням годин Garmin необхідно завантажити в свій смартфон з Google Play або App Store додаток Garmin Connect, підключити смартфон до годинника і додати банківські карти. Для оплати покупки досить ввести пароль і докласти годинник до відповідного терміналу. У Garmin Pay використовується токенізація, що забезпечує безпеку користувача – дані про номери рахунків платника замінюються персональним цифровим кодом.

«Індустріалбанк прагне забезпечити клієнтам сучасні можливості для здійснення фінансових операцій. Зокрема, безконтактні платежі, які доступні за картками Visa від Індустріалбанку, дозволяють суттєво економити час при розрахунках. В кінці 2018 роки ми запустили можливість безконтактних розрахунків за допомогою мобільного додатку Industrial24 для Android-смартфонів, – поділився Директор Департаменту транзакційного бізнесу Індустріалбанку Роман Омельчак, – В даний час наша digital-команда розробників готується до запуску розрахунків за допомогою ApplePay, а також працює над розширенням функціоналу Industrial24 для власників iOS-смартфонів, зокрема – над реалізацією безконтактних розрахунків».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:Індустріалбанк
Опитування
В Контексті Finance.ua