0 800 307 555
0 800 307 555

У Львові оголосили інвестиційний конкурс на будівництво підвісної канатної дороги


У Львові оголосили інвестиційний конкурс на будівництво підвісної канатної дороги

Депутати Львівської міської ради ухвалили постанову “Про затвердження інвестиційного проекту “Будівництво підвісної оглядової канатної дороги для використання рекреаційних можливостей парку “Високий Замок”.

“Підвісна оглядова канатна дорога буде виконувати атракціонну оглядову функцію, а також створення умов відкритості для всіх категорій відвідувачів, у тому числі для маломобільних груп населення, до оглядових майданчиків та пам’яток археології та архітектури на території парку “Високий Замок”, – йдеться в повідомленні на сайті Львівської мерії.

Ініціатором проекту виступила громадська організація “Львівська обласна організація “Реабілітація осіб з інвалідністю”.

Львівські чиновники вважають, що охочих взяти участь в інвестиційному конкурсі буде багато.

“Чим більше – тим краще для міста. Все дуже регламентовано, позиція ЮНЕСКО, позиція містобудівної ради, Міністерства культури. Обмежень багато, і ми забезпечили всі моменти. Навіть стіни відремонтуємо, які є для школи парканом”, – зазначили в мерії.

Мер Львова Андрій Садовий підкреслив, що участь у конкурсі можуть брати як українські, так і іноземні інвестори – немає жодних обмежень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua