0 800 307 555
0 800 307 555

НВ: 4-ий рік поспіль Райффайзен Банк Аваль очолює топ-20 найнадійніших банків


НВ: 4-ий рік поспіль Райффайзен Банк Аваль очолює топ-20 найнадійніших банків

Київ. 8 квітня. — Райффайзен Банк Аваль вже четвертий рік поспіль продовжує очолювати рейтинг «Топ-20 найнадійніших банків України» за версією журналу «Новое время».

Журнал «Новое время» опублікував 4 квітня рейтинг найнадійніших банків країни, складений разом з інвестиційною компанією Dragon Capital за результатами роботи фінустанов у 2018 році.

Коментуючи 1 місце у рейтингу Райффайзен Банку Аваль, журналісти видання зазначають: «Банк отримав найвищий бал в номінаціях «Підтримка акціонерів», «Якість активів» і «Найбільший серед комерційних банків тримач депозитів». Чистий прибуток Райффайзен Банку Аваль в минулому році склав 5,1 млрд грн, а це майже чверть від усієї банківської системи України».

У топ-20 рейтингу увійшли 14 банків з іноземними власниками та шість – з українськими (4 з них – державні). Місце кожного із банків визначалося інвестиційною компанією Dragon Capital, виходячи з суми балів, яку фінустанова отримала на основі показників достатності капіталу, ліквідності, довіри вкладників, підтримки акціонерів, прибутковості банку, якості активів, а також низки якісних показників (прозорість діяльності банку, збалансованість, ризик-менеджмент, репутація).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Райффайзен Банк
Опитування
В Контексті Finance.ua