0 800 307 555
0 800 307 555

Стало відомо, що буде замість аквапарку в ТРЦ Dream Town


Стало відомо, що буде замість аквапарку в ТРЦ Dream Town

Аквапарк юрського періоду Dream Island в торгово-розважальному центрі (ТРЦ) Dream Town 2 після закриття у квітні 2019 року буде реконструйований в спортивний хаб.

Про це повідомила прес-служба ТРЦ Dream Town.

Читайте також: У ТРЦ Dream Town закриють аквапарк

«Першою значущим зміною стане закриття аквапарку 22 квітня. На його території відкриється найбільший в країні спортивний хаб, загальною площею понад 22 тис. кв. м. До його складу увійдуть: фітнес-клуб Sportlife (близько 6 тис. кв.м.), швейцарський гіпермаркет Intersport Discount (3,5 тис. кв.м.), перший в Україні “Спортмастер Дисконт”, а також магазини провідних міжнародних спортивних брендів в форматі “аутлет”, – повідомили в прес-службі.

Коли очікується ребрендинг – в 4 кварталі 2019 року.

“Відкриття нового супермаркету і спортивного хабу з фітнес-клубом і спортивними аутлет залучить в комплекс нових покупців: крім сімейної аудиторії, ми очікуємо збільшення кількості активних людей, які піклуються про своє здоров’я. Ми впевнені, що вони стануть щоденними відвідувачами ТРЦ”, – зазначено в прес-релізі.

Менеджмент ТРЦ Dream Town вважає, що поліпшення пулу орендарів підвищить лояльність постійних покупців, а в довгостроковій перспективі забезпечить стійку конкурентну позицію об’єкта.

Довідка Finance.ua

  • Девелопер ТРЦ Dream Town – компанія Віта Верітас.
  • Її власники – Олександр Меламуд (0,9%) і компанія Мулонорт Трейдинг Лімітед (99%).
  • Керівником компанії в держреєстрі вказаний Гарік Корогодський.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua