0 800 307 555
0 800 307 555

"Антонов" уклав контракт на поставку крісел для пасажирських літаків


"Антонов" уклав контракт на поставку крісел для пасажирських літаків

Державне підприємство “Антонов”, що входить до складу держконцерну “Укроборонпром”, уклало контракт з фірмою Pitch Aircraft Seating Ltd на поставку легких крісел PF3000, які будуть встановлюватися на пасажирські літаки сімейства Ан-148 і Ан-158 на виробничих потужностях підприємства-замовника.

Як повідомляє прес-служба “Укроборонпрому”, в результаті ретельної оцінки ринку фахівці “Антонов” дійшли висновку, що крісла PF3000 виробництва компанії Pitch конкурентоспроможні, забезпечуючи зниження ваги інтер’єру літака і одночасно підвищуючи комфорт пасажирові шляхом збільшення його індивідуального простору.

За словами президента компанії “Антонов” Олександра Донця, підписання контракту є новим кроком в напрямку модернізації сімейства регіональних пасажирських літаків Ан, зберігаючи високий комфорт для пасажира і покращуючи характеристики літаків.

“Зокрема, пасажиромісткість Ан-158 збільшено до 102 пасажирів, а вагу літака в цілому знижено. Колектив фірми Pitch оперативно реагує на всі наші вимоги і розділяє наше прагнення до створення високоякісної продукції, яка витримає випробування часом. Із задоволенням чекаємо початку роботи з командою фірми Pitch”, – цитує Донця прес-служба держконцерну.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua