0 800 307 555
0 800 307 555

Goldman Sachs оштрафовано майже на $45 млн за недостовірну звітність


Goldman Sachs оштрафовано майже на $45 млн за недостовірну звітність

Управління з фінансового регулювання і нагляду Великобританії (FCA) оштрафувало підрозділ американського банку Goldman Sachs на 34,3 млн фунтів стерлінгів ($44,8 млн) за порушення у звітності.

Про це йдеться в повідомленні британського регулятора.

Goldman Sachs порушував вимоги про точну і своєчасну передачу даних про операції протягом майже десяти років – з листопада 2007 р. по березень 2017 р., стверджує FCA. За цей час інвестиційний банк допустив в цілому 220,2 млн помилок у своїх звітах, йдеться в повідомленні. Наприклад, Goldman Sachs помилково повідомив регулятору про 6,6 млн транзакцій, які не вимагали декларування.

«Помилки в цьому випадку демонструють нездатність протягом тривалого періоду керувати і тримати контроль, що життєво важливо для цілісності наших ринків», – наводяться в повідомленні слова виконавчого директора FCA з питань правозастосування та нагляду за ринком Марка Стюарда.

Goldman Sachs погодився співпрацювати з регулятором і тому отримав знижку в 30% від загального штрафу. Без цього банку довелося б заплатити 49 млн фунтів стерлінгів ($64 млн).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua