0 800 307 555
0 800 307 555

Рахункова палата перевірить діяльність ЦВК після виборів


Рахункова палата перевірить діяльність ЦВК після виборів

Рахункова палата перевірить діяльність Центральної виборчої комісії після проведення виборів і президента України, і народних депутатів України.

Про це заявив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан.

Він відзначив, що ЦВК протягом трьох місяців з дня опублікування результатів виборів має надавати Рахунковій палаті фінансові звіти про витрати коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення виборів президента України, народних депутатів України.

Коментуючи результати попередніх аудитів Рахункової палати діяльності ЦВК, Валерій Пацкан відзначив, що, наприклад, аудит ефективності використання коштів держбюджету Центральною виборчою комісією – у 2009-му та за І півріччя 2010 року показав, що загалом неефективно було використано 1,1 млн. грн, виділених на підготовку і проведення виборів президента України 17 січня 2010 року.

“Тоді понад встановлену норму було виготовлено майже 246 тис. виборчих бюлетенів (на суму 131,8 тис. грн). Понад потребу виготовлено 1373 виборчі скриньки (на суму 795,5 тис. грн)”, – зазначив Голова Рахункової палати.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua