Українські поліцейські вперше затримали викрадача зарядних пристроїв до електромобілів


Українські поліцейські вперше затримали викрадача зарядних пристроїв до електромобілів

В Україні поліція вперше затримала викрадача зарядних пристроїв до електромобілів. Вкрадені електромобільні зарядки він збував через популярний сайт оголошень.

Зловмисник був затриманий в результаті поліцейської спецоперації. Правоохоронцям дуже допомогли експерти, що знаються на електромобілях.

На одному з популярних сайтів оголошень поліція виявила викрадений пристрій. З «продавцем» організували зустріч під виглядом купівлі. Під час цієї зустрічі зарядний пристрій упізнав його справжній власник. Допомогло те, що у нього збереглися упаковка, гарантійний лист з унікальним номером пристрою і Wi-Fi доступу до нього. Поліція цю обставину підкреслила особливо.

Правоохоронці продовжують розслідування цього злочину. Якщо вину затриманого доведуть в суді, то йому доведеться наступні кілька років провести в місцях позбавлення волі.

Це перший випадок, коли українська поліція зуміла знайти і затримати крадія зарядних пристроїв до електромобілів. Оскільки електрокарів в нашій країні стає з кожним роком все більше, то з’являються і злодії, які на них «спеціалізуються». Злочинці розбивають задні шибки електрокарів і викрадають з них зарядки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua