"Укрінком" вважає незаконним продовження ліквідації "Укрінбанку"


"Укрінком" вважає незаконним продовження ліквідації "Укрінбанку"

Компанія “Укрінком”, що називає себе правонаступником ліквідованого “Укрінбанку”, вважає незаконним рішення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб про продовження терміну ліквідації фінустанови на 1 рік, або до 22 березня 2020 року.

ПАТ “Укрінком” (раніше ПАТ “Укрінбанк”) не може бути в списку банків, для яких Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продовжив ліквідацію, оскільки 13 березня 2019 року Шостий адміністративний суд України у справі 826/4471/18 у відкритому судовому засіданні в залі суду розглянув і залишив без задоволення апеляційну скаргу Фонду на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 18 жовтня 2018 року, рішенням якого ліквідація банку була визнана незаконною і, згодом, скасована”, – йдеться в заяві компанії.

Відзначається, що рішення Фонду про продовження терміну ліквідації банку є незаконним, так само як і офіційне поширення подібної інформації, яка завдає шкоди діловій репутації компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Укрінком
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua