0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

На аграрний сектор припадає 7% кредитів банків України


На аграрний сектор припадає 7% кредитів банків України

На аграрний сектор припадає 7% кредитного портфеля банків України.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час виступу в Національному університеті біоресурсів і природного користування України.

Читайте також: СЕТАМ провів 500 земельних торгів на 40 мільйонів

“Тільки 7% кредитного портфеля банків України припадає на аграрний сектор. Три чверті коштів, які витрачаються на вирощування врожаю, – це власні кошти аграріїв”, – зазначив Глава держави.

За його словами, влада в Україні планує пом’якшити питання з доступом аграріїв до кредитних ресурсів, зокрема шляхом розробки дієвих механізмів страхування врожаю, розвитку кредитної кооперації тощо.

Також Глава держави заявив, що введення відкритих аукціонів з єдиними стартовими умовами можуть “скасувати диктат великих орендарів землі”. Таким чином, за оцінкою Президента, вартість оренди землі зросте як мінімум в 5 разів.

Також він заявив, що через зношеність інфраструктури полив зрошуваних земель здійснюється тільки на 650 тис. га.

“Є проблема зношеності інфраструктури і створення й оновлення систем іригації. З більш ніж 2 млн га зрошуваних земель здійснюється полив тільки на 600-650 тис. га”, – заявив Порошенко.

За його словами, проблема відсутності систем іригації, дощувальних машин та їх ремонту потребує вирішення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування