0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Інвестиційна компанія планує збудувати в Житомирі найбільший в Україні завод з переробки сміття


Інвестиційна компанія планує збудувати в Житомирі найбільший в Україні завод з переробки сміття

До кінця 2019 року інвестиційна компанія ICU планує завершити будівництво та запустити завод з переробки несортованих твердих побутових відходів у Житомирі. Завод зможе перероблювати до 82 тисяч тонн сміття на рік.

Про це повідомив керуючий партнер ICU Макар Пасенюк.

«Ми розраховуємо запустити завод до кінця цього року. Робити які-небудь висновки щодо роботи заводу, очевидно, зможемо лише наприкінці 2020 року», — повідомив Пасенюк.

Він зазначив, що на заводі компанії у Житомирі будуть використовуватись інноваційні механічні, біологічні та термічні технології обробки сміття, подібних яким наразі в Україні немає.

Загалом передбачається, що завод зможе перероблювати близько 82 тисяч тонн сміття на рік зі ступенем переробки до 95%. У результаті переробки зі сміття виготовлятимуть вторинну сировину, альтернативне паливо для цементних заводів та органічний компост.

Компанія ICU — одна з найбільших інвестиційних компаній України, яка керує інвестиціями на загальну суму 500 мільйонів доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування