В ліквідованому банку зависли десятки мільйонів оборонного підприємства


В ліквідованому банку зависли десятки мільйонів оборонного підприємства

Державне підприємство “Дослідно-проектного центр кораблебудування”, що входить в структуру концерну “Укроборонпром”, може втратити 47,7 мільйона гривень через ліквідацію “Імексбанку”.

Про це йдеться в звіті Держаудитслужби за 2016—2018 роки діяльності центру, який проаналізував проект “Марлін”.

Попри те, що “Укроборонпром” ще у 2014 році надіслав рекомендацію обслуговуватись винятково у банках з державним капіталом, керівництво Центру кораблебудування продовжило термін дії угоди про розміщення 2,1 млн доларів в приватному банку протягом 2015 року.

В травні 2015 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розпочав ліквідацію “Імексбанку”.

“Центру кораблебудування” було повідомлено, що сума акцептованих вимог з урахуванням курсових різниць становить 47,7 млн грн.

Також у звіті наводиться приклад дискоординації між урядом, Міністерством оборони та “Центром кораблебудування”. З 2006 року тривають роботи над розробкою корабля класу “Корвет”. Протягом 2014-2016 років Центр кораблебудування витратив 32,9 млн гривень власних коштів на розробку проектної документації, які по факту не були компенсовані в рамках державного оборонного замовлення.

Протягом 2016-2018 років Державна прикордонна служба не платила кошти за даний проект, незважаючи на показники Державної цільової правоохоронної програми.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua