0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Єврокомісія схвалила синхронізацію української енергосистеми з європейською - Порошенко


Єврокомісія схвалила синхронізацію української енергосистеми з європейською - Порошенко

Європейська комісія схвалила синхронізацію українського енергетичного ринку з європейським.

Про це заявив президент Петро Порошенко.

“Хочу подякувати Єврокомісії за прийнятий вчора (20 березня — ред.) додаток №27 до Угоди про асоціацію Україна-ЄС, що дозволяє синхронізувати енергетичні ринки … Це інтеграція України в енергетичний сектор ЄС, який починається з різних проектів — від недопущення “Північного потоку-2” і до будівництва енергомосту”, — сказав він.

Як повідомлялося, Кабмін у кінці 2018 року схвалив план заходів щодо синхронізації об’єднаної енергосистеми (ОЕС) України з Європейською мережею системних операторів передачі електроенергії (ENTSO-E).

Для цього планується забезпечити: готовність ТЕС до роботи в ENTSO-E, організацію каналів зв’язку для технологічного управління ОЕС, будівництво повітряних ліній та підстанцій, сертифікацію оператора системи передачі (НЕК “Укренерго”), перехід на ізольовану роботу з енергосистемами країн, що не входять у ENTSO-E (РФ, Білорусь), залучення міжнародної технічної допомоги.

ENTSO-E (European Network of Transmission System Operators for Electricity) створена у 2009 році. Вона об’єднала 6 існуючих на той час галузевих асоціацій: ATSOI, BALTSO, ETSO, NORDEL, UCTE і UKTSOA. У ці асоціації входить 41 системний оператор із 34 країн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування