Suzuki побудує завод у Гані


Suzuki побудує завод у Гані

Японська автомобільна компанія Suzuki Motors Corporation оголосила про намір створити складальний завод у Гані, щоб почати виробництво автомобілів Suzuki для насичення зростаючого африканського ринку.

Про це повідомляє Укравтопром.

Генеральний директор автомобільного департаменту Suzuki Motors по Близькому Сходу і Африці пан Коїті Сузукі під час візиту в Гану в своїй заяві повідомив, що пропонований складальний завод стане спільним партнерством між Suzuki, CFAO і корпорацією Toyota Tsusho.

Він також вказав, що партнерство буде прагнути повторити історію успіху виробництва автомобілів Suzuki в Індії, де виробництво почалося в 1983 році, а зараз компанія має 50,30% частки ринку автомобілів в Індії.

Президент Гани Акуфо-Аддо зазначив, що його адміністрація «зацікавлена ​​в розвитку динамічної автомобільної промисловості в Гані». Він закликав до швидкого відстеження триваючих дискусій між Suzuki, його партнерами і Міністерством торгівлі і промисловості, щоб забезпечити якнайшвидше досягнення головної мети виробництва доступних автомобілів Suzuki в Гані.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua