0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Україні потрібно закачати у сховища 20 млрд кубометрів газу на випадок припинення транзиту газу до ЄС - Нафтогаз


Україні потрібно закачати у сховища 20 млрд кубометрів газу на випадок припинення транзиту газу до ЄС - Нафтогаз

Для проходження наступного опалювального сезону без проблем, які можуть настати у разі припинення Росією транзиту газу через Україну, до підземних газових сховищ необхідно закачати на 3 мільярди кубометрів газу більше, ніж зазвичай.

Про це повідомив голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв в інтерв’ю «РБК-Україна».

Читайте також: Уряд продовжить контракт з Коболєвим: названо дві вимоги

«Ми проводили оцінку, що нам потрібно для того, щоб пережити самий жорсткий варіант (припинення транзиту російського газу через Україну — ред.). Щоб пройти цю зиму, нам потрібно закачати в «підземку» на три мільярди кубометрів газу більше того обсягу, який ми туди зазвичай закачуємо», — зазначив Коболєв.

За його розрахунками, загальний обсяг газу у підземних сховищах має складати близько 20 мільярдів кубометрів. Саме це дозволить пройти опалювальний сезон без дефіциту газу.

Водночас Коболєв додав, що існує ризик того, що після припинення транзиту російського газу до ЄС, сусідні європейські країни можуть припинити постачати газ до України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
В Контексті Finance.ua
Опитування