Київ планує придбати 50 нових вагонів метро — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Київ планує придбати 50 нових вагонів метро

Казна та Політика
2006
Київ має намір поповнити парк рухомого складу метрополітену новими сучасними вагонами.
Про це сказав голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков, повідомляє фракція Солідарність у Київраді.
«Торік Київським метрополітеном перевезено майже 500 мільйонів пасажирів. Інвентарний парк вагонів налічує 821 одиницю. Щоденно в годину «пік» на лінії випускається 546 вагонів. Зважаючи на попит даного виду транспорту, місту необхідні додаткові одиниці. Столиця має намір придбати до 50 новеньких вагонів на загальну суму до 50 мільйонів євро», – розповів Странніков.
Планується, що кошти на придбання рухомого складу метрополітену, у рамках відповідної угоди, може надати Європейський банк реконструкції та розвитку.
У мерії кажуть, що придбання нових вагонів забезпечить більш якісне та швидше переміщення містом. А також дозволить зменшити навантаження на наземний транспорт, що у свою чергу покращить екологічну ситуацію в столиці.
За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас