0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Lufthansa майже наполовину зменшить флот лайнерів-гігантів A380


Lufthansa майже наполовину зменшить флот лайнерів-гігантів A380

Lufthansa має намір майже наполовину зменшити свій флот лайнерів-гігантів Airbus A380, поінформувала виконавча рада Lufthansa Group.

Виробнику літака – Airbus – німецький авіаперевізник продасть шість з 14 авіалайнерів. Повітряні судна покинуть флот авіакомпанії в 2022 і 2023 роках. Вартість угоди не розголошується.

Рішення відмовитися від частини A380 в Lufthansa пояснили економічними причинами.

Група має намір почати заміну далекомагістральних літаків з чотирма двигунами на більш економічні моделі з двома двигунами, що дозволить знизити показник витрати пального на перевезення одного пасажира на 100 км до 2,9 літра.

Для цього Lufthansa Group замовила 20 Boeing 787-9 і 20 Airbus A350-900. Повітряні судна будуть надходити у флот авіакомпаній групи з 2022 по 2027 роки.

Каталожна ціна літаків становить 12 млрд, однак, як підкреслили Lufthansa, компанії вдалося домовитися про значну знижку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування