0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Toyota інвестує 749 мільйонів доларів у п'ять заводів у США


Toyota інвестує 749 мільйонів доларів у п'ять заводів у США

Toyota Motor Corp заявила минулого тижня, що інвестує 749 мільйонів доларів в п’ять заводів в США і додасть 586 робочих місць з метою збільшити обсяги виробництва двигунів і додати нові гібридні моделі в свою лінійку.

Президент Дональд Трамп підштовхнув японських автовиробників до створення нових робочих місць в Сполучених Штатах, оскільки Білий Дім пригрозив ввести до 25 відсотків тарифів на імпортні автомобілі з міркувань національної безпеки.

Toyota й інші автовиробники активно лобіюють блокування будь-яких нових тарифів на імпортні автомобілі.

Toyota заявила, що інвестує в Алабаму 288 мільйонів доларів, щоб збільшити щорічний обсяг виробництва двигунів з 670 000 до 900 000 шт. до кінця 2021 року і додати нові 4-циліндрові і V6 двигуни. Компанія також інвестує 238 мільйонів доларів у завод в Кентуккі для створення гібридних версій Toyota RAV4 і Lexus ES 300h. Також інвестиції очікують автоагрегатні заводи в штатах Західна Вірджинія, Міссурі і Теннесі.

Toyota заявила, що перевищить обіцянку 2017 року інвестувати 10 мільярдів доларів протягом п’яти років з новим зобов’язанням досягти майже 13 мільярдів доларів за той же період.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування