0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

BMW і Daimler планують спільно розробляти платформи для електромобілів


BMW і Daimler планують спільно розробляти платформи для електромобілів

Великі німецькі автовиробники BMW і Daimler ведуть переговори про спільну розробку платформ для майбутніх електромобілів, що дозволить заощадити $8 млрд протягом наступних років кожної з компаній.

Інформацію про це опублікували місцеві видання Sueddeutsche Zeitung і Auto Bild.

За даними інсайдерів, переговори перебувають в активній фазі, але все ще не завершені, тому є певна ймовірність, що сторони так і не домовляться. Тим не менш, до джерел вже потрапило досить багато технічної інформації про переговори. Зокрема, у разі успішного завершення переговорів сторони мають намір сфокусуватися на розробці платформ для електромобілів компактного і середнього класів.

Нові платформи будуть розроблятися в першу чергу для електричних моделей, проте у разі необхідності вони можуть бути легко адаптовані для автомобілів з ДВЗ (в поточний момент ми спостерігаємо абсолютно протилежну ситуацію, коли ДВЗ-моделі переробляються на електричні).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування