Фонд гарантування заявляє про зрив продажу активів Дельта Банку на 906 мільйонів


Фонд гарантування заявляє про зрив продажу активів Дельта Банку на 906 мільйонів

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб заявляє про штучний зрив торгів з продажу пулу активів АТ “Дельта Банк” більш ніж на 906,2 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

“Угода за підсумками аукціону з продажу пулу кредитів АТ “Дельта Банк” зірвана судовою забороною за позовом юридичної особи, яка взагалі не брала участі в торгах. Окружний адміністративний суд Києва своєю постановою від 5 березня 2019 року заборонив будь-які дії з проведення і оформлення результатів електронних торгів для продажу лота. Таким чином кредиторам неплатоспроможного АТ «Дельта Банк» завдано збитків більше ніж на 906,2 млн грн – саме таку ​​ціну запропонував покупець-переможець торгів”, – йдеться в повідомленні.

Як відомо, 6 березня 2019 року відбулися електронні торги з продажу окремих активів неплатоспроможного АТ «Дельта Банк» – зокрема, кредитів, виданих компаніям ТОВ «Іллічівський зерновий порт», ВАТ «Одеський олійножировий комбінат», ТОВ «Іллічівська зернова компанія», ТОВ «Стройбуд Іллічівськ», із заставою у вигляді виробничих комплексів з обладнанням та земельних ділянок. Торги здійснювалися ТОВ «Дебтекс Україна» (дочірня компанія міжнародної компанії DebtX), і за підсумками аукціону був визначений переможець – компанія, яка надала найвищу цінову пропозицію в розмірі 906,2 млн грн. Лот за початковою ціною більш ніж 897,2 млн грн зацікавив трьох покупців, і оскільки торги проходили за голландською моделлю (тобто передбачали покрокове зниження ціни), торги були зупинені на рівні 215,3 млн грн, після чого в ході конкурентної боротьби ціна зросла до 906,2 млн грн, що навіть перевищило стартову ціну.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ФГВФО
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua