Під час збою в Facebook і Instagram в Telegram зареєструвалося 3 млн нових користувачів


Під час збою в Facebook і Instagram в Telegram зареєструвалося 3 млн нових користувачів

13 березня в роботі сервісів Facebook, Facebook Messenger, Instagram і WhatsApp спостерігалися перебої. Користувачі не могли повноцінно спілкуватися на звичних соціальних платформах і почали шукати їм альтернативу.

Як заявив засновник сервісу Telegram Павло Дуров, протягом останніх 24 годин в месенджері зареєструвалося 3 млн нових користувачів. Це досить великий показник для сервісу, який в березні 2018 року досяг показника в 200 млн активних користувачів.

Нагадаємо, Telegram – це багатоплатформовий месенджер, що дозволяє обмінюватися повідомленнями і медіафайлами багатьох форматів. При цьому обмін повідомленнями здійснюється в зашифрованому вигляді. Telegram існує за рахунок пожертвувань, а не завдяки цільовій моделі реклами, використовуваної Facebook (демонстрація реклами на підставі зібраних даних користувачів). Сервіс Telegram завжди підкреслював, що захист конфіденційності користувача є однією з ключових функцій, хоча експерти з шифрування і безпеки сумніваються, наскільки він безпечний насправді.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua