Siemens, Huawei і Samsung зареєстрували торік найбільше патентів у Європі (інфографіка)


Siemens, Huawei і Samsung зареєстрували торік найбільше патентів у Європі (інфографіка)

Німецький промисловий концерн Siemens опинився на першому місці за кількістю патентів, поданих на реєстрацію в Європейське патентне відомство (European Patent Office (EPO) в 2018 році. Про це свідчать дані зі свіжого звіту EPO.

За минулий рік Siemens подав документи на реєстрацію 2493 патенти, на 12,3% більше, ніж роком раніше. Відзначимо, що за підсумками 2017 року цей список очолювала Huawei, що є одним зі світових лідерів за обсягами інвестицій НДДКР. Але в 2018 році китайському виробникові не вистачило зовсім трохи, щоб утримати лідерство. З результатом 2485 патентів, що відповідає зростанню в річному вираженні на 3,6%, Huawei посіла друге місце. Що цікаво, Huawei є єдиною китайською компанією в першій десятці найбільших заявників патентів в Європі за підсумками 2018 року. Також до топ-10 увійшли три американські, чотири європейські і дві південнокорейські компанії.

Компанії Samsung і LG зайняли відповідно третє і четверте місця рейтингу з результатами 2449 і 2376 патентів. Причому Samsung за 2018 рік зареєструвала на 21,5% більше патентів, ніж роком раніше. За ними йдуть United Technologies (1983), Royal Philips (1617), Qualcomm (1593) і Ericsson (1472).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua