Ціни на ігрові монітори падають


Ціни на ігрові монітори падають

Донедавна випуск високочастотних панелей був зосереджений в руках трьох великих компаній: Samsung, LG і AU Optronics.

Але тепер свою увагу на цей прибутковий ринок звернули відразу кілька китайських виробників, що неминуче призведе до загострення конкуренції і подальшого зниження цін.

У числі компаній, які вже почали великосерійний випуск панелей для ігрових моніторів з високою частотою оновлення, називаються такі китайські виробники, як BOE Technology, CPC-Panda LCD Technology і China Star Optoelectronics Technology. Ці компанії змогли отримати під розширення спектру продукції державні інвестиції і тепер розраховують агресивно вторгнутися на перспективний і високоприбутковий ринок панелей для моніторів з частотою оновлення 144 Гц. Перший удар готується завдати BOE, яка має в своєму розпорядженні 11 виробничих ліній, одна з яких – розташована у міському окрузі Хефей передова лінія по випуску TFT LCD покоління 10.5.

У звіті Sigmaintell Consulting кажуть, що ціни на панелі для ігрових моніторів протягом 2018 року вже впали в середньому на 10%, а за перші місяці 2019 року – ще на 5%. Далі зниження цін піде набагато більш швидкими темпами, тому що китайські виробники зможуть помітно збільшити загальні обсяги випуску панелей.

В 2018 році на ринок було поставлено 6,1 млн. високочастотних панелей для ігрових моніторів. У новому ж році прогнозується зростання пропозиції як мінімум на 60%. Samsung збирається відвантажити 5,5 млн. панелей, AUO – 2,8 млн. панелей і LG – 0,7 млн. панелей. До цього можна сміливо додати додатковий мільйон панелей, які випустить китайська BOE, що в сумі цілком може призвести навіть до кризи надвиробництва. Настільки різке зростання пропозиції не позначитися на цінах просто не зможе.

Ігрові монітори з частотою оновлення екрану 144 Гц найближчим часом цілком можуть перейти з розряду обладнання відносно високого класу в категорію ширвжитку. А це дасть поштовх до поширення більш просунутих моделей з частотою 240 Гц.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua