У Windows 7 з'явиться попередження про припинення підтримки


У Windows 7 з'явиться попередження про припинення підтримки

Компанія Microsoft планує почати показувати push-повідомлення в системі Windows 7. Користувачів будуть попереджати про швидке припинення її підтримки.

Підтримка триватиме до 14 січня майбутнього року, а повідомлення з’являться в квітні. Припинення підтримки означає, що Windows 7 і Office 2010 більше не будуть отримувати оновлення безпеки. Компанія закликає користувачів оновитися до Windows 10 і Office 365.

У повідомленнях не буде прямо говоритися про необхідність оновитися до Windows 10, але буде вказана дата припинення підтримки і посилання на сайт microsoft.com/windows7. На самому сайті пропонується оновитися до Windows 10 або придбати більш сучасний комп’ютер. Подібні повідомлення Microsoft вже показувала в перший рік після появи Windows 10, коли оновлення з Windows 7 було безкоштовним.

За бажання користувачі можуть заборонити показувати повідомлення. Якщо просто прибрати його, воно з’явиться знову; потрібно вибрати команду “не показувати знову”. Microsoft обіцяє показувати повідомлення нечасто, і вони зникнуть в січні. Поки що невідомо, як саме виглядатиме повідомлення. Така скритність потрібна, щоб творці вірусів не спробували обманювати користувачів. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Windows 10 отримало оновлення для продуктивності системи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua