Huawei патентує смартфон з подвійним екраном


Huawei патентує смартфон з подвійним екраном

Документація Відомства інтелектуальної власності Європейського союзу (EUIPO) і Всесвітньої організації інтелектуальної власності (WIPO) говорить про те, що компанія Huawei проектує смартфон в моноблочному корпусі з двома дисплеями.

Як можна бачити на зображеннях і концепт-рендерах, створених ресурсом Lets Go Digital, основний фронтальний екран має безрамкове виконання. У тильній частині корпусу встановлений допоміжний дисплей, який може використовуватися як видошукач для камери. Сама камера виконана у вигляді потрійного блоку з оптичними модулями, побудованими по горизонталі.

Передбачені спалах і система лазерного автофокусування. Завдяки такому виконанню відпадає необхідність у фронтальній камері, оскільки знімати автопортрети користувачі зможуть на основну камеру, переглядаючи сцену через додатковий екран.

У нижній частині корпусу смартфона Huawei можна бачити симетричний порт USB Type-C і стандартне 3,5-міліметрове гніздо для навушників. Про терміни випуску комерційного апарату з описаним дизайном нічого не повідомляється.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua