В "Укрзалізниці" розповіли про підвищення тарифів для пасажирів


В "Укрзалізниці" розповіли про підвищення тарифів для пасажирів

У фінансовому плані “Укрзалізниці” (УЗ) на 2019 рік передбачено підвищення пасажирських тарифів на 25,4%. Але таке рішення ще має затвердити Кабмін, і до цього моменту питання індексації пасажирських тарифів не стоїть.

Про це розповів в інтерв’ю “Сегодня” голова правління “Укрзалізниці” Євген Кравцов.

“Дійсно, проект попереднього фінансового плану передбачає індексацію пасажирських і вантажних тарифів. Але до обговорення фінансового плану питання індексації пасажирських тарифів не стоїть. Якщо говорити в загальному, пасажирські тарифи повинні індексуватися і підвищуватися відповідно до змін в собівартості. А ми бачимо чітку динаміку інфляції, індексу цін промислових виробників і, звісно, не можемо ігнорувати вартість наших послуг, в тому числі пасажирських перевезень. тому ціни будуть змінюватися – іншого шляху не існує. Питання – як це зробити відповідно до економічних реалій, як не зачепити незахищені верстви населення, які менш платоспроможні, і яким чином врівноважити якість і вартість перевезень”, – зазначив Кравцов.

За його словами, саме для цього УЗ запропонувала розділити пасажирські поїзди на класи за рівнем комфорту і послуг, з різним підходом до встановлення тарифів.

“Це потрібно для того, щоб “Укрзалізниця” змогла встановлювати економічно обґрунтовані ціни на проїзд у поїздах з високим рівнем комфорту”, – пояснив Кравцов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua