Біржовим брокерам дали "зелене світло" на онлайн-торгівлю цінними паперами


Біржовим брокерам дали "зелене світло" на онлайн-торгівлю цінними паперами

Національна комісія з цінних паперів і фондових ринків (НКЦПФР) відповідно до стандартів ЄС врегулювала надання професійними торговцями цінними паперами послуг своїм клієнтам онлайн.

Про це повідомляє прес-служба НКЦПФР.

Як відзначають в Нацкомісії, тепер ліцензовані професійні торговці можуть пропонувати своїм клієнтам програмні продукти для дистанційного обслуговування після сертифікації їх в НКЦПФР. Комісія перевірятиме програмні рішення (ПЗ, додатки, системи прямого доступу “клієнт-біржа”) на відповідність стандартам кібербезпеки і дотримання прав інвестора.

Користувачі таких програмних рішень отримають можливість дистанційно укладати договори, передавати брокеру замовлення на купівлю/продаж фінансових інструментів, отримувати необхідну для прийняття інвестиційних рішень інформацію.

Крім того, торговці можуть надавати в користування кваліфікованим клієнтам свій віддалений доступ до електронної торгової системи фондової біржі. В результаті такий клієнт зможе самостійно і в реальному часі брати участь у торгах, тобто подавати заявки на купівлю/продаж безпосередньо під час торгів.

В НКЦПФР підкреслили, що нововведення підвищать рівень зручності і ефективності інвестиційної діяльності. Також нададуть можливість розширити коло інвесторів і сприяти пожвавленню операцій з доступними якісними фінансовими інструментами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua