Облгази незаконно донарахували українцям до 10% спожитого газу за грудень-січень - регулятор


Облгази незаконно донарахували українцям до 10% спожитого газу за грудень-січень - регулятор

Протягом грудня 2018 року — січня 2019 року облгази донарахували споживачам 5-10% спожитого газу за «приведення обсягів спожитого газу до стандартних умов».

Такі донарахування здійснювали облгази Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Миколаївської, Рівненської, Сумської, Харківської, Хмельницької, Чернігівської та Чернівецької областей.

Читайте також: У НКРЕКП повідомили, як можна оптимізувати витрати на оплату е/е

«У жовтні 2018 року в середньому обсяги донарахувань склали 1-1,5 % від обсягу споживання, а вже в грудні-січні склали близько 5-10%. Зважаючи на це, в листопаді 2018 року НКРЕКП прийняла 42 рішення про заборону донарахування додаткових обсягів», — повідомила голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Оксана Кривенко.

Вона нагадала, що НКРЕКП ініціювало перевірку облгазів, яка розпочнеться на початку березня та триватиме 5 днів. У ході перевірки аналізуватимуть чи правильно облгази розраховували рахунки українцям, а у разі виявлення порушень такі компанії каратимуть.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:НКРЕКП
В Контексті Finance.ua
Опитування