0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Міжбанк: в пам'ять про Валютного Гуру Finance.ua


Міжбанк: в пам'ять про Валютного Гуру Finance.ua

Друзі.

Минулого тижня перестало битися серце Валютного Гуру Finance.ua – Дмитренка Олександра Олексійовича, якого читачі порталу знали під ніком Дядя Саша.

Багато років Дядя Саша був першим голосом і, не побоїмося цього слова, – уособленням валютного ринку. Його прогнози допомогли тисячам українців. Дякуємо за ваші відгуки і теплі слова на його адресу:

https://forum.finance.ua/topic3606.html?start=7080

https://forum.finance.ua/viewtopic.php?p=4599384#p4599384

Для нас він був не просто колегою, а надійним другом, втіленням мудрості. Незважаючи на валютні перипетії в Україні і стресову роботу – йому завжди вдавалося залишатися життєрадісною і відкритою людиною.

Минуло вже кілька днів, але досі не можемо усвідомити, що цієї людини вже немає з нами і сьогодні не одержимо від нього звичне повідомлення зі словами “Доброго ранку! Ось свіжий коментар щодо міжбанку”…

ДС, якщо Ви там нагорі читаєте ці рядки – знайте, Ви назавжди залишитеся в наших серцях і серцях тисяч користувачів! Нехай земля Вам буде пухом.

В пам’ять про ДС ми будемо продовжувати його справу: вести гілку на форумі і писати новини та прогнози щодо міжбанку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
В Контексті Finance.ua
Опитування