Турчинов заявив про міграційні цунамі з України


Турчинов заявив про міграційні цунамі з України

Щорічно виїжджають на заробітки за кордон до 9 мільйонів українців, а 3,2 мільйона вже постійно працюють за межами країни. І тільки за рік українців стало менше на 252 тисячі через те, що вмирає людей більше, ніж народжується.

Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов на Всеукраїнському форумі сім’ї в Києві.

“У 2018 році в Україні народилося 335 тисяч немовлят, а пішло з життя 587 тисяч наших співвітчизників. Тобто за рік українців стало менше на 252 тисячі. І ця чорна тенденція щорічно тільки погіршується”, – розповів Турчинов.

Він додав, що згідно зі статистикою, за минулий рік народжуваність в Україні впала на 7% в порівнянні з попереднім 2017 роком. Водночас кількість перерваних вагітностей, тільки за офіційними даними, щорічно становить понад 100 тисяч.

“Додайте до цих цифр міграційні хвилі, ні, цунамі, що вимивають з України величезні інтелектуальні та трудові ресурси. До 9 мільйонів українців щорічно виїжджають на заробітки за кордон. А 3,2 мільйона вже постійно працюють за межами країни, і більшість з них не планують повертатися на Батьківщину”, – підкреслив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua