UDP Renewables запустила СЕС потужністю 13 МВт в Запорізькій області


UDP Renewables запустила СЕС потужністю 13 МВт в Запорізькій області

Компанія UDP Renewables, що входить до складу інвестиційної групи UFuture, запустила СЕС «Скіфія-Солар-1» з піковою потужністю 13 МВт.

Новий об’єкт займає площу 20 гектарів в Запорізькій області – регіоні з високою сонячною активністю. На станції встановлено 38 232 сонячні панелі виробництва JinkoSolar, провідної світової компанії в галузі обладнання для сонячної енергетики.

Така кількість модулів дозволить генерувати близько 16,2 ГВт·год електроенергії на рік. Цього обсягу вистачить для забезпечення «чистої» електроенергії понад 6 500 українських домогосподарств.

«Відновлювана енергетика залишається одним з наших пріоритетів. До кінця 2019 року ми плануємо побудувати ще п’ять сонячних електростанцій загальною потужністю понад 130 МВт. Вірю в високий потенціал цієї галузі в Україні. Зі свого боку ми прагнемо залучити кращий світовий досвід і міжнародні інвестиції, щоб «зелена» енергетика в нашій країні розвивалася якомога ефективніше», – зазначив засновник інвестиційної групи UFuture Василь Хмельницький.

Довідка Finance.ua

  • UDP Renewables – інвестиційно-девелоперська компанія в галузі відновлюваної енергетики.
  • Компанія здійснює оперативне управління сонячною електростанцією «Димерська СЕС-1» (Київська обл.) потужністю 6 МВт, «Фрі-Енерджі-Генічеськ» (Херсонська обл.) потужністю 18,3 МВт і «Скіфія-Солар-1» (Запорізька обл.) потужністю 13 МВт.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua