0 800 307 555
0 800 307 555

"Кредобанк" відкриває оновлене відділення у Вінниці


"Кредобанк" відкриває оновлене відділення у Вінниці

26 лютого 2019 року «Кредобанк» урочисто відкрив оновлене відділення у Вінниці – на вулиці Пирогова, 78а. Оновлене відділення стало світлішим, просторішим та зручнішим для клієнтів.

Оновлення відділення відбулося відповідно до нових стандартів якості, запровадження яких є одним із ключових пріоритетів банку на найближчі кілька років. Нове відділення у Вінниці стало просторішим та має окремі місця для обслуговування фізичних осіб, підприємств малого та середнього бізнесу і корпоративних клієнтів.
Оновлення відділення у Вінниці робить «Кредобанк» зручнішим та ближчим до наших клієнтів. Зручність розташування, просторе та світлі приміщення і високі стандарти сервісу дасть можливість нашим клієнтам отримувати якісні банківські послуги, – говорить перший заступник голови правління АТ «Кредобанк» Яцек Шугаєв. — Облаштування оновленого відділення виконано згідно зі стандартом, що відповідає найсучаснішим європейським вимогам. Оптимальне планування зон обслуговування та наявність центрів для важливих клієнтів дозволяє уникати черг та заощаджувати час наших клієнтів».

Відкриття нових відділень «Кредобанку» та оновлення існуючих відділень, передислокація відділень у нові офіси та запровадження нових стандартів їх оформлення відбуваються в рамках процесу постійного удосконалення мережі продажу та умов обслуговування. Сьогодні мережа відділень «Кредобанку» налічує 93 відділення у 22 областях України та Києві.

Сюжет з відкриття модернізованого відділення у місті Вінниця можна переглянути ТУТ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Кредобанк
Опитування
В Контексті Finance.ua