Німеччина переживає будівельний бум


Німеччина переживає будівельний бум

У 2018 році будівельна галузь Німеччини зростала рекордними темпами за останні 25 років. Стрімкому її розвитку сприяли інвестиції в житло та інфраструктуру.

Про це повідомляє агентство ARD з посиланням на дані Федерального статистичного управління.

Економічний підйом галузі в 2018 році, за підрахунками статвідомства, становив 4,4%. Рік став піковим з часу великомасштабного будівництва в 1994 році, після возз’єднання земель у Федеративній Республіці.

Торік кількість нових будівельних замовлень зросла на 10,1% – до 79,5 млрд євро. Тільки в грудні їх кількість збільшилося на 10,35%, що не характерно для кінця року. Загальний обсяг грудневих підрядів оцінюється в 7,3 млрд євро.

Високий річний приріст галузі забезпечили великі об’єкти в мегаполісах. Особливо сприятлива ситуація в Берліні. Населення столиці зростає, відповідно зростає і попит на житло.

Розвиток галузі стимулювали державні інвестиції в інфраструктуру. За фінансової підтримки держави та місцевих громад у Німеччині споруджують нові шляхи сполучення і реконструюють наявні.

Завдяки низьким процентним ставкам за кредитами і стабільним заробіткам багато жителів країни можуть здійснити свою мрію – обзавестися власним гніздечком.

Крім того, приватні інвестори вкладають все більше грошей в ринок нерухомості через відсутність більш привабливих інвестиційних альтернатив.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua