0 800 307 555
0 800 307 555

"Укрзалізниця" вивчає можливість закупівлі палива на зовнішніх ринках


"Укрзалізниця" вивчає можливість закупівлі палива на зовнішніх ринках

Закупівля безпосередньо у виробників на зовнішніх ринках дозволить зменшити залежність від різних суб’єктивних факторів і отримати найконкурентнішу ціну.

Акціонерна компанія “Укрзалізниця” розглядає можливість виходу на зовнішні ринки безпосереднім виробникам для закупівлі дизельного палива з метою зняти істотний тиск на внутрішні ціни в Україні, що часто відбувається при здійсненні компанією закупівель дизеля.

Як повідомила прес-служба “Укрзалізниці”, компанія споживає 10% загального обсягу цього нафтопродукту, який реалізується сьогодні в Україні. Наголошується, що для уникнення різких цінових коливань на внутрішньому ринку нафтопродуктів “Укрзалізниця” повинна мати закордонні альтернативні канали постачання, зокрема, дизельного палива.

“Фахівці зазначають, що ринок України дійсно може коливатися в залежності від того, чи виходить “Укрзалізниця” з великими закупівлями. Це спонукає нас шукати майданчики, де наші обсяги не будуть такими визначальними. Такий зовнішній ринок, де обертається значна кількість нафтопродуктів, відповідно, наша закупівля навіть в 100 або 200 тисяч тонн не буде настільки визначальною партією, щоб викликати коливання ціни, як це зараз відбувається в Україні”, – цитує прес-служба голову компанії Євгена Кравцова.

За його словами, закупівлі безпосередньо у виробників на зовнішніх ринках дозволять зменшити залежність від різних суб’єктивних факторів і отримати найбільш конкурентну ціну для такого оптового покупця, як “Укрзалізниця”. Як зазначив Кравцов, робота в цьому напрямку, в тому числі за вдосконалення закону про публічні закупівлі, є нагальною необхідністю. Глава компанії також нагадав, що “Укрзалізниця” завдяки впровадженню формульного ціноутворення вже понад рік закуповує дизельне паливо за об’єктивно ринковими цінами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua